Friday píše:https://www.csfd.cz/film/1295539-prisla-v-noci/prehled/
Věděla jsem předem, že mě to bude štvát. Vydržela jsem to jenom díky KAA a půl pytli brambůrků, ale stejně mě vzalo, že pravda a láska nezvítězily. I když ta baba byla úžasná. Despota zbaběle odešel předčasně na lože.
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník