Co dnes vaříte? Budete vařit?

Recepty a o jídle vůbec, hrnečku DOST!, koně ještě níž...

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Friday » úte 29. lis 2011 21:50:01

ŠPAGETY S pestem balsamikem, lepenec se zednickou sekačkou a ovarová kolínka. Ta budu podávat s jablečným křenem. Půl roku suším hubu a pak vypuknou dva babince a jedna sobotní služba. A přitom si teď přítulný Pátrek (pro derada = můj medvěd) zaslouží teplé večeře.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod derad » úte 29. lis 2011 21:59:35

gratuluji :D
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Friday » úte 29. lis 2011 22:01:02

Jdu píchnout do brambor. Asi je vařím nějak dlouho.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod (skrytý) » úte 29. lis 2011 22:34:49

Friday píše:A přitom si teď přítulný Pátrek (pro derada = můj medvěd) zaslouží teplé večeře.

Sex smýká pánví odjakživa, nejen hrncem.
(skrytý)
 

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod (skrytý) » úte 29. lis 2011 22:35:59

(skrytý) píše:
Friday píše:A přitom si teď přítulný Pátrek (pro derada = můj medvěd) zaslouží teplé večeře.

Sex smýká pánví odjakživa, nejen hrncem.

Pánev v hrnci jsme ještě nezkoušeli ...
(skrytý)
 

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod E-liška » úte 29. lis 2011 23:27:16

Osmažená ryba na kostky v těstíčku z piva, vejce, mouky a česneku. K. moc chutnalo, ani nemrmlal, že to je ryba.
A poprvé jsem smažila v extra virgin oleji.
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Tigra » úte 29. lis 2011 23:38:29

Celerová polívka a pro žabu jsem dělala špagety s omáčkou na zítra a je to hrozně dobré, zkuste to - příště to uvařím i pro sebe: nastrouhat mrkev a nakrájet cibuli, dát vařit do vody - na dlouho a mírně, aby se mrkev rozvařila. Přidat pak rajčata, ale jen málo, rozvařit a osolit.
Je to sladko-slané, pikantní, výborné!
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod derad » stř 30. lis 2011 7:16:33

a já se přidám:
špagáty uvařte v bujónu, sceďte (neproplachovat!), zalijte bohatě olivovým olejem aby se neslepily a promíchejte se zeleným pestem.
na talíři posypejte nakládanýma kaparama, na mini kousky nakrájenýma černýma olivama na řecký způsob (to je klíčové - musí to být ty scvrklé, silně slané fermentované olivy bez nálevu) a dejte na to kousek dobrého tuňáka (kousky, ta drť nechutná jak tuňák).
aby to bylo dobré, nesmí se tam nic přidat ani nic vynechat.
těch oliv a kapar stačí na porci malinko.

Obrázek
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Kohant » stř 30. lis 2011 8:35:03

a já se přidám - nežerte těsto, bude vám líp
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40248
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Kikina » čtv 01. pro 2011 22:00:46

kuřecí řízek, brambory ... jeden já, druhej Sára (ještě je tu jeden plonkovej)
Kikina
 
Příspěvky: 2543
Registrován: pon 07. lis 2011 20:15:32

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Tigra » čtv 01. pro 2011 22:05:21

Milánské rizoto a pro sebe jsem udělala salát tak kyselý a ostrý, že vůbec netuším, jakou mělo chuť - zezačátku vaření se mi zdálo dost slané, pak jsem snědla salát a už jsem chuť hodnotila jen okem. Ale bez stížností.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Kikina » pát 02. pro 2011 17:19:14

Kikina píše:derade, takhle vypadají ty kaffir-listy (Combawa):
http://www.stockfood.de/results.asp?txt ... att&step=1
jo a vietnamsky se to řekne Trúc, Chanh sác http://www.uni-graz.at/~katzer/germ/Citr_hys.html


derade, trénuj na zejtra výslovnost! :D newodejdu, dokud je tam nenajdu!
Kikina
 
Příspěvky: 2543
Registrován: pon 07. lis 2011 20:15:32

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod nadja » pát 02. pro 2011 18:56:04

Zítra houbová polévka se zeleninou a těstoviny s kuřecím masem a omáčkou z nivy.
Těstoviny s kuřecím masem a nivovou omáčkou
•Ingredience:
•500 g těstovin (pene, farfale)
•400 g kuřecích prsou
•500 g brokolice
•500 ml smetany na vaření
•300 g sýru niva
•3 větší cibule
•česnek
•bazalku
•sůl
•pepř
•olej

Postup:
Nasekáme cibuli a necháme na oleji zpěnit. Přidáme nadrobno nakrájená kuřecí prsa a necháme opékat asi 10 minut. Přidáme česnek, bazalku, sůl a pepř podle chuti. Zalijeme smetanou a necháme povařit. Do bublající smetany přidáme nastrouhanou nivu a necháme zhoustnout. Brokolici omyjeme, rozebereme na malé růžičky a vaříme cca 4 minuty. Těstoviny uvaříme dle návodu. Na talíř dáme porci těstovin, pár růžiček brokolice a přelijeme omáčkou s masem

V neděli steaky z panenky s drceným pepřem 4 barev a americké brambory.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Lenka » pát 02. pro 2011 19:10:52

Nadji, proč mi niva vždycky zhrudkovatí při vaření? Já miluju sýrové omáčky, ale vadí mi, jak se v tom ten sýr zhrudkuje - takové malé cucky. Jaký používat sýr? Dělá mi to i niva.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod nadja » pát 02. pro 2011 19:38:39

Lenko, já Nivu do těhle omáček nedávám, spíš jiné sýry s modrou plísní jako je Gorgonzola, Bresse blue nebo Roquefourt. Případně Parmezán nebo švýcarský Gruyère, ten mám moc ráda, protože je s chutí ořechů.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Kohant » pát 02. pro 2011 19:42:11

Mně Číňanka za plesnivé zjebala. Tak je nežeru.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40248
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod nadja » pát 02. pro 2011 19:48:06

My taky spíš výjimečně, tak jednou za čas do omáčky na těstoviny. Tam je povařím a plísně zničím. :-D ;)
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Friday » pát 02. pro 2011 20:57:09

My se ještě s žádnou Číňankou nekamarádíme, a tak jsme povečeřeli ovarové koleno s jablečným křenem.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod E-liška » pát 02. pro 2011 21:43:24

kralik ze včera a gratinovane brambory
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod GeneHawkins » sob 03. pro 2011 17:36:35

Co dnes vaříte? Budete vařit?
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Friday » sob 03. pro 2011 17:37:15

Nemáš náhodou nějakou útočnou náladu?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Tigra » sob 03. pro 2011 17:37:25

lenka píše:Nadji, proč mi niva vždycky zhrudkovatí při vaření? Já miluju sýrové omáčky, ale vadí mi, jak se v tom ten sýr zhrudkuje - takové malé cucky. Jaký používat sýr? Dělá mi to i niva.

Sráží se bílkovina, Lenko, protože sýr se nemá vařit. Dává se až nakonec do vypnuté omáčky. Normálně to uvaříš, vypneš a až do vypnuté omáčky nasypeš nakrájený nebo nastrouhaný sýr a rozpustíš ho (míchat!). Některé sýry dokonce vařením ztratí chuť, i z té Nivy ti zůstane víc soli, než chuti sýry.

Demonstruju na receptu na rizoto (píšu náhražkové CZ potraviny, ale vařím většinou z italských, kdo by chtěl, můžu vám je na vyžádádní vypsat):
- najemně nasekanou střední cibulku lehce zesklovatět
- přihodit rozmáčknutý česnek i se slupkou (má se pak vylovit, ale minule jsem ho nenašla a Gene taky nic neříkal...)
- přisypat hrnek rejže (na 2 osoby) - a může se tam přihodit i kousek špeku nakrájený na jemno (pršut, šunka)
- osmahnout, až se cibulka nebo rýže začne barvit
- zalít deckou vína (bílé, ale klidně i červené, když jsem neměla - divné - tak jsem tam nalila Cinzano Bianco a nebylo to špatné, lehce nasládlé)
- trochu osolit (fakt trochu, bude se tam dávat slaný sýr)
- víno nechat vybublat, až se to začne skoro zase smažit
- zalít hrnkem horké vody + hrnkem sladké smetany (klasický poměr, upravte podle množství rýže)

No a normálně se to uvaří 15 min pod pokličkou, jako přílohová rýže.

Klíčový moment: stáhnu z ohně a nasypu tam na velké kostky nakrájený sýr - a míchám, dokud se sýr nerozpustí. Toho sýra dávám na 2 porce asi 15 dkg.
Jinak já nepoužívám na vaření už vůbec Nivu, ale Gorgonzolu - dostačující na běžné vaření prodávají v Lidlu, je mnohem lepší, líp se s ní pracuje a myslím, že stojí stejně, jako lepší Niva (teda já nevím, já vlastně ani netuším, kolik stojí rohlík nebo chleba nebo kilo brambor, ale tak si to jako myslím... :D)

Na talíři se to může posypat parmazánem, nebo poklást hoblinama.
Já si do toho vmíchávám ještě olivy, kapary nebo nasekané syrové rajče, já ty krémové věci potřebuju odlehčit.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Tigra » sob 03. pro 2011 17:38:02

GeneHawkins píše:Co dnes vaříte? Budete vařit?


No hlavně: CO TEĎ BUDU PÍT?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod GeneHawkins » sob 03. pro 2011 17:41:12

Po jídle.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Co dnes vaříte? Budete vařit?

Příspěvekod Lenka » sob 03. pro 2011 18:24:40

Tigra píše:
lenka píše:Nadji, proč mi niva vždycky zhrudkovatí při vaření? Já miluju sýrové omáčky, ale vadí mi, jak se v tom ten sýr zhrudkuje - takové malé cucky. Jaký používat sýr? Dělá mi to i niva.

Sráží se bílkovina, Lenko, protože sýr se nemá vařit. Dává se až nakonec do vypnuté omáčky. Normálně to uvaříš, vypneš a až do vypnuté omáčky nasypeš nakrájený nebo nastrouhaný sýr a rozpustíš ho (míchat!). Některé sýry dokonce vařením ztratí chuť, i z té Nivy ti zůstane víc soli, než chuti sýry.

Demonstruju na receptu na rizoto (píšu náhražkové CZ potraviny, ale vařím většinou z italských, kdo by chtěl, můžu vám je na vyžádádní vypsat):
- najemně nasekanou střední cibulku lehce zesklovatět
- přihodit rozmáčknutý česnek i se slupkou (má se pak vylovit, ale minule jsem ho nenašla a Gene taky nic neříkal...)
- přisypat hrnek rejže (na 2 osoby) - a může se tam přihodit i kousek špeku nakrájený na jemno (pršut, šunka)
- osmahnout, až se cibulka nebo rýže začne barvit
- zalít deckou vína (bílé, ale klidně i červené, když jsem neměla - divné - tak jsem tam nalila Cinzano Bianco a nebylo to špatné, lehce nasládlé)
- trochu osolit (fakt trochu, bude se tam dávat slaný sýr)
- víno nechat vybublat, až se to začne skoro zase smažit
- zalít hrnkem horké vody + hrnkem sladké smetany (klasický poměr, upravte podle množství rýže)

Se musím smát: chtěla jsem tu zadat dotaz na pravé italské rizoto. Totiž u nás otevřeli před 2 týdny italskou prodejnu - nějaký Ital, co tu jinak vyrábí lyžařské a turistické hůlky. A protože chodím domů až po setmění, objevila jsem prodejnu až dnes, protože v soboty chodím domů za světla (minulou jsem byla v PL) A tak jsem tam koupila grana padana 25 deka, tu jejich kulatou sviňsky drahou rýži (no, drahou - kilo za šedesát), pak tam mají salsicia - to mi napíšete někdo, co s tím, ale koupím až příště, pokud se tu Ital udrží. Pak rajčata v konzervě za deset - ale pro ty asi jezdí do polského makra. Je to sice z Itálie ale popsané polsky. Pak taky jsem tam koupila litr a půl Pálavy :D :D :D čepujou víno, ale české, italské víno možná přibude, ale nikdy jsem ho nepila, nevím proč mám o něm divné mínění. Mají i mozarelu z bufala, tu příště, kupuju obyč. z Italat. Moc zboží tam zatím nemají, možná čekají, na co se budou lidi ptát. Ale strašně mě to potěšilo, že někdo měl odvahu tu něco takového otevřít. Jinak tam prodávají nějaké rolky s pekorinem, no, ale taková malá trubička za osmdesát korun, bohužel, jim to tam osychalo už aspoň třetí den, nevypadalo to vábně. A taky nějaké zákusky. A vaří kafe.
Budu informovat, jak jim to tam jde a vy mi napište, co u Italů dobrého žádat do kuchyně.

No a normálně se to uvaří 15 min pod pokličkou, jako přílohová rýže.

Klíčový moment: stáhnu z ohně a nasypu tam na velké kostky nakrájený sýr - a míchám, dokud se sýr nerozpustí. Toho sýra dávám na 2 porce asi 15 dkg.
Jinak já nepoužívám na vaření už vůbec Nivu, ale Gorgonzolu - dostačující na běžné vaření prodávají v Lidlu, je mnohem lepší, líp se s ní pracuje a myslím, že stojí stejně, jako lepší Niva (teda já nevím, já vlastně ani netuším, kolik stojí rohlík nebo chleba nebo kilo brambor, ale tak si to jako myslím... :D)

Na talíři se to může posypat parmazánem, nebo poklást hoblinama.
Já si do toho vmíchávám ještě olivy, kapary nebo nasekané syrové rajče, já ty krémové věci potřebuju odlehčit.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

PředchozíDalší

Zpět na Varná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 85 návštěvníků

cron